Ви ввійшли як Гість
Група "Гости"Вітаємо Вас Гість!
Середа, 01.05.2024, 06:53
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS

м.Рівне, вул.Є.Коновальця,10, подати оголошення за  тел. (0362)43-20-35, (098)1260488, (050)5938312

Пошук

Наше опитування

Яка мінімальна зарплата має бути в м.Рівне?
Всього відповідей: 650

Сайт

Поділись новинами

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

200

Форма входу

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Увага!

Новий Рік

Карта

Погода

Курси валют

Конвертер валют

Інформація про агентство

Агентство "Лідер" - засноване в 1998 році.

Директор: Левкович Юлія Тимонівна закінчила:
  1. Бізнес-школа м.Львів 1998 рік
  2. Європейський університет (спеціаліст-економіст);
  3. Інститут розвитку нерухомості (м. Київ);
  4. УТО м. Київ "Оцінка об'єктів в матеріальній формі".
Сфера діяльності агентства:
  1. Покупка - продаж - оренда - управління -
  2. оцінка житлової і комерційної нерухомості в м. Рівне та Рівненській області.

  3. Підбір кадрового складу для організацій та підприємців - безкоштовно.
  4. Ми пропонуємо можливість працевлаштування та розвитку кар'єри фахівцям із різних галузей! БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ! БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ! Оголошення напряму від РОБОТОДАВЦІВ! 

    Коли шукати роботу? Сезонність попиту та пропозиції робочої сили

    Досвідчені Джоб Хантери стверджують, що на пошук роботи, на якій можна затриматися на 5-7 років, потрібно витратити близько півроку, присвятивши цей час розсилці резюме, ходінні по кадровим агентствам і компаніям. У той же час багато хто знаходить гідну роботу протягом 2-х-3-х тижнів. Чи є цьому якесь пояснення? Швидше за все, їх багато. Розглянемо одне з них - сезонність попиту та пропозиції робочої сили.

    Спостерігаючи дії багатьох наших відвідувачів, ми не раз помічали, що люди з прекрасним резюме далеко не відразу знаходять гідну роботу. Це нас не раз дивувало, і ми почали вести статистику. Виявилося, що роботу простіше знайти влітку. Це здавалося дивним, оскільки літо - це напівсонна пора для будь-якого бізнесу. Люди навіть з далеко не блискучим резюме знаходили роботу досить швидко, у той час як претенденти з супер-резюме і чудово вибудуваною кар'єрою дуже довго не могли знайти роботу в середині зими.

    В одному закордонному журналі, присвяченому кар'єрі і працевлаштуванню була стаття, яка публікувала статистику попиту-пропозиції IT-спеціалістів в залежності від часу і в залежності від пори року. У цій статті був графік, який в точності повторював наш власний, складений для фахівців різного роду.

    На основі цієї статистики ми прийшли до висновку, що роботу найкраще шукати влітку, причому кампанію з пошуку роботи краще всього починати в квітні-травні.

    Пояснюється це просто. Влітку, багатьом, як правило, хочеться відгуляти відпустку, а з осені почати нове життя. Бізнес на місці не стоїть, хоч і активність його дещо падає. Попит на робочу силу падає не настільки сильно, як в зимовий період.

    Звідси висновок: Пам'ятайте, влітку гарну роботу знайти простіше.

    Як шукати роботу?

    1.

    Вибір позиції

    Вибір позиції необхідний, щоб ви зорієнтувати резюме в ту чи іншу область. Наприклад, ви в житті багато чого побачили і працювали в усіх напрямках від тесляра до перекладача з японської мови. Так ось, вам необхідно вибрати, ким ви хочете працювати далі. Якщо теслею, то немає ніякої необхідності перераховувати ваші заслуги в області японської мови. Більш того, з точки зору вашої кар'єри як тесляр - це негативний момент: ви ухилялися від обраного шляху. Така інформація може зіграти вам на руку тільки у розділі про персональні характеристики та хобі.

    Якщо ви не знаєте які позиції бувають, то вам потрібно проаналізувати вакасії на сайті кадрового агентства, щоб подивитися як що взагалі називається. Якщо вам важливо знати, як називається та чи інша вакансія англійською, то в цьому випадку краще відвідати зарубіжні сайти з працевлаштування, наприклад, Monster.com або CareerBuilder.com.

    Якщо ви вже визначилися з позицією, то можна приступити до написання резюме.

    2.

    Складання резюме

    Резюме - це найважливіше.

    Перше, що ви повинні пам'ятати складаючи резюме, це те, на яку позицію ви претендуєте і, залежно від цього, будувати резюме, перераховуючи всі ваші заслуги в цій галузі. На Заході, при написанні резюме людина обов'язково повинна вказати, чому вона вважає, що вона підходить для тієї посади, на яку претендує. У нас поки такої практики немає, але в стилі резюме це обов'язково має бути присутнім. Інше питання, якщо ви категорично не розумієте, чим ви хочете займатися. Тут доведеться просто і акуратно розповісти про те, який ви класний фахівець і в яких областях, але краще все-таки визначитися з позицією.

    У резюме повинні бути перераховані всі ваші достоїнства. Іноді навіть можна прибрехати, але не захоплюйтеся цим, так як в агентствах сидять грамотні люди, здатні визначити, чого ви насправді варті. Головне, щоб та інформація, яка викладена в резюме, могла б бути легко підтверджена на співбесіді.

    Обов'язково повинні бути перераховані всі ваші офіційні заохочення. Річ важлива, на перший погляд здається нахабним розписом своїх достоїнств. Можливо це і так, але пам'ятайте, в будь-якому випадку, ви потрапите на співбесіду, і все зайве відсіється там, а це ті факти, які завжди будуть вашими козирями.

    Ви повинні обов'язково перерахувати свої сильні персональні сторони. Зробити це треба обов'язково, тому що на співбесіді в кадровому агентстві і в компанії вас обов'язково попросять це зробити. Зробіть це заздалегідь і вставте в резюме як додаткову інформацію. Іноді просять перерахувати і негативні якості. Це складніше. Тут потрібно подати свої негативні якості так, щоб вони зіграли в вашу користь, наприклад, ви можете сказати, що справа для вас це головне, і іноді ви буваєте надмірно вимогливі до себе і до оточуючих.

    Якщо ви добре володієте англійською мовою (зокрема, в загальному випадку - будь-якою іншою мовою) і претендуєте на позицію, пов'язану з мовою, то резюме повинно бути написано англійською. Майте на увазі, що на співбесіді вам буде необхідно підтвердити свої знання. Будьте готові!

    Перед тим, як ви почнете писати резюме, прийміть до відома деякі рекомендації:

    • Всі перерахування пов'язані з датами (освіта, місця роботи) повинні бути перераховані в зворотному порядку. Наприклад, першим піде пункт березень 2000-2011рр., потім з січня 1997- по березень 2000 і т.д.
    • В розділ "Освіта" вставляється все, включаючи будь-які дрібні курси підвищення кваліфікації та іноземних мов. Порядок перерахування описаний в попередньому пункті.
    • Якщо ваша робота безпосередньо пов'язана з комп'ютером, потреба в розділі "Володіння комп'ютером" відпадає. Можна замінити її на "Професійні навички".
    Тепер про те, що потрібно робити з вашим добре написаним резюме. Його потрібно розіслати по всіх кадрових агентствам відразу. Навіть якщо ви вишліть своє резюме в 50-60 агентств, то гарантії що ви через місяць знайдете собі роботу все одно немає. Якщо все-таки резюме не дало ніякої віддачі, то думайте про те, чи правильно воно складено. Проаналізуйте свої помилки і спробуйте його переписати. При розсилці бувають складності. Іноді агентства не хочуть розкривати приєднані файли. У цьому випадку, рекомендується помістити своє резюме в тіло листа, а також приєднати його копію у форматі. Rtf або. Doc, а там вже розберуться, що їм більше підходить. Якщо ваше резюме було складено правильно, і в агентстві є відповідна вакансія, вас запрошують на співбесіду.

    3.

    Співбесіда

    Співбесіда в агентстві

    Вас запросили в кадрове агентство. Вам необхідно пам'ятати:

    Кожен пункт вашого резюме має бути або підтверджено документально, або вашими словами, але так, щоб у агента не залишалося сумнівів, що ви говорите правду.

    Ніякої фамільярності. Поводьтеся гідно, стримано, коротше кажучи, так, як якщо б від цієї зустрічі нічого не залежало.

    Якщо ви написали резюме англійською і вказали, що ви вільно володієте мовою, швидше за все анкету в агентстві ви будете заповнювати англійською і якась частина співбесіди (а може бути і все) пройде англійською. Будьте готові. Якщо ви недостатньо добре володієте мовою, то краще не заявляти, що вона вільна. Вільною англійською в більшості випадків вважається володіння мовою на рівні ADVANCED в 4-ох рівневій класифікації: BEGINNER, ELEMENTARY, INTERMEDIATE, ADVANCED, або відповідає рівню TOEFFL> 500 або FCE.

    Якщо інтерв'ю проходить англійською, то ви природно повинні продемонструвати свій рівень.

    Ваші відповіді повинні бути завжди позитивні. На питання, а чи володієте ви тим чи іншим продуктом або технологією, то якщо не володієте, ви повинні відповісти, що в даний момент це пройшло повз вас, але ви знаєте або вмієте те-то і те-то, і це, в разі необхідності, дозволить вам опанувати якщо не всім, то багатьом.

    Тепер далі. Вам швидше за все поставлять запитання про зарплату. Проаналізуйте попередньо зарплати на сайті кадрового агентства. Пам'ятайте, що західні фірми пропонують дещо більше, ніж вітчизняні. Тому, припустимо, Java-програмістові з багаторічним досвідом роботи нерозумно заявляти, що він хоче $ 300 доларів в місяць в іноземній компанії. Це може насторожити агента. Подивіться сайти, виберіть зарплату і оголосіть її агенту.

    Наскільки успішно пройшло інтерв'ю, можна зрозуміти вже по ходу інтерв'ю. Якщо ні, вам скажуть, що вам потрібно робити далі. Головне не зупиняйте діяльність з пошуку роботи. Поки ви не отримали офіційного запрошення на роботу в компанії, вважайте, що у вас її немає. Продовжуйте розсилати резюме по агентствам і проглядати вакансії на сайтах з працевлаштування.

    Співбесіда в компанії

    Це один з найцікавіших кроків вашої затії з пошуком роботи.

    Перед тим як будувати будь-які плани, зрозумійте, що ви пройшли співбесіду в агентстві і швидше за все ви влаштовуєте компанію. Вас безумовно перевірять на професійну відповідність заявленим вимогам, але вас також перевірятимуть і на психологічну стійкість. Можна довго розповідати як це робиться, але краще навести приклади. Усі наведені приклади взяті з реального життя і мали місце в досить відомих західних компаніях.

    Приклад 1. Вас просто будуть ганяти по комп'ютерним тестам на проф. придатність, IQ і т.д. Що робити? Терпляче проходити всі тести.

    Приклад 2. Ви приходите в компанію. Зустрічають вас холодно і зарозуміло, може навіть грубо. Дають вам зрозуміти, що ви нічого не варті і що всі ваші досягнення нікому не потрібні. Що робити? Ведіть себе абсолютно спокійно. Ніякої дратівливості! Швидше за все - це психологічний тиск і він скоро скінчиться. Як показується практика, HR "пом'якшується" протягом 20 хвилин. Далі, з вами починають розмовляти ввічливо. Цього може і не відбутися. У цьому випадку спробуйте зрозуміти: або це реальна обстановка у фірмі, або це триваюча гра.

    Приклад 3. Зустрічають вас "ніяк". Дуже поширене в азійських фірмах. Ви приходите, а людина, яка з вами розмовляє, сидить і займається якоюсь справою і зрідка звертається до вас із запитаннями. Що робити? Все теж саме - ніякої дратівливості. Ніяких висловлювань типу "Гей, містер, говорити щось будемо" бути не повинно. Абсолютний спокій. Людина, яка вас запросила, слухає вас досить уважно.

    І наостанок залишається тільки побажати УДАЧІ.

    Інформація про те, як і коли шукати роботу взята з сайту www.jobhunter.ru з якою ми повністю згідні і вважаємо, що в статті висвітлені ключові питання пошуку роботи.